VYDEJ SE NA POKRAČOVÁNÍ NAŠÍ SPOLEČNÉ CESTY!

Vnes více radosti a lehkosti do života.

A prozkoumej tu nejdůležitější životní oblast.

VZTAH SAMA K SOBĚ.

Ať už chceš...

 • POZNAT A PROHLOUBIT VZTAH SAMA SE SEBOU.
 • JEDNOU PRO VŽDY ZPRACOVAT TO ČÍM SI STOJÍŠ V CESTĚ.
 • ŽÍT V RADOSTI A LEHKOSTI každý svůj den.
 • Posílit SEBEVĚDOMÍ A SEBEHODNOTU.
 • ŽÍT KAŽDÝ DEN V SOULADU SAMA SE SEBOU.
 • PŘIBLÍŽIT SE KE SVÝM SNŮM
 • nebo pro své cestě chvilku NEJÍT SAMA
 • a mít se NA TÉ SVÉ CESTĚ O KOHO OPŘÍT.
  Image

  Staň se...

  SVOBODNOU,

  SEBE-VĚDOMOU A

  SEBE-JISTOU ŽENOU

  a žij život, jaký chceš žít.

  V souladu se svými potřebami a sama se sebou.

  Těšit se můžeš na 6 společných týdnů (10.7- 20.8.2023)
  kde stejně jako v MINIKURZU půjdeme krok za krokem.

  • INSPIRACE - MOTIVACE - ZÁBAVNÉ ÚKOLY
   které ti dodají chuť a energii nepolevit a pokračovat. Vše je nastaveno tak, aby sis mohla věnovat pár minut denně jen pro sebe. A postupnými kroky se posouvala k sobě. Nepřehltím tě úkoly, dlouhými živáky. Ladně projdeme létem, kde si budeš pravidelně věnovat čas pro sebe.
  • Cesta prožitkem, ale i koučovací a terapeutické techniky.
   Pracuji s vizualizacemi, meditacemi, koučovacími, terapeutickými a spirituálními technikami, tak abych tě co nejvíce podpořila na tvé cestě k sobě. Zaměříme se na vše, co ti stále brání žít život, jaký si přeješ. Silné prožitkové techniky pro vyčištění bloků, strachů a emocí ti pomohou cítit se lépe a lehčeji.
  • Uvidíme se VE SKUPINĚ, ALE I SOUKROMĚ.
   Cesta k sobě vyžaduje čas a vedení. Proto uděláme vše pro to, abys všeho měla dostatek. Minimálně 3x se sejdeme na on-line kruhu prostřednictvím aplikace ZOOM. Můžeš využít společného sdílení, propojování se a čerpat sílu a energii skupiny. Také se potkáme osobně, jen my dvě a probereme v soukromí vše, co zrovna potřebuješ, aby sis nestála v cestě.
  • Uzavřená Facebooková skupina a moje podpora
   Facebooková skupina nám bude sloužit pro sdílení každodenních myšlenek, posunů, záseků na vašich cestách. Budu tady pro vás k dispizici s radou, podporou a pomocí.
  • Podpora v psaní deníku
   Velmi důležitým nástrojem v cestě k sobě je deníkování, vypsání myšlenek a dostání se k jádru věci. Pod povrch věcí. Tím je deník. A já vás v této cestě chci podpořit. Víme, to, je tak jednoduché se nadchnout pro psaní deníku a stejně jednoduché je s tím skončit. Protože vytvoření návyku trvá až 60 dní, můžeš se čekat na navazující podporu i této oblasti. Poskytnu vám silné koučovací otázky, které vás posunou z místa!
  Celé skupinové setkání pro mě bylo obrovským přínosem, bezpečným místem a hlavně otevřeným, sdílným prostředím. Silnou přidanou hodnotu vnímám také v tom, že ve skupině je skvělá energie podobně naladěných osob. Pomohlo mi to nasměrovat se, mluvit otevřeně a hlavně zjistit, kde a jaké jsou mé největší šrámy a jak s nimi pracovat. Děkuji, děkuji, děkuji! ❤️
  Markéta S.C
  Social media Mentor
  Byla jsem z kurzu nadšená, nejvíc mě táhla možnost sdílení podobě laděným ženám. Skupina byla intimní a lidé mi krásně sedli. Kateřina dbala na naši zpětnou vazbu a setkání dle nich upravovala. Jsem za tuto zkušenost ráda. Moc děkuji a setkání Za vnitřní svobodou vřele doporučuji. 🙏
  Adéla K.
  Terapeutka tradiční čínské medicíny,
  Pro mě je tento kurz nezapomenutelná zkušenost, která se mnou zůstane celý život. Vřele doporučuji každé ženě, která někde uvnitř cítí, že je to opravdu ona, kdo si stojí v cestě. To byl můj případ. Nikdy bych nevěřila, že lze zpracovat něco, co nás provází celý život. A ano – s Katkou to fakt lze a navíc velmi šetrnou cestou. Jsem volná jako pták. Díky, že děláš to co děláš, je to úžasný. Změnilas mi život.
  Dana N.
  Podnikatelka

  Vydáš se na cestu se mnou?

  • ANO! Objednávám si PRÁZDNINOVOU CESTU K SOBĚ.
  • ANO! Těším se na změny, které nastanou v mém životě díky tomu že POZNÁM SEBE SAMU

  Součástí je jako bonus záznam všech videí z minikurzu a navazující pravidelná dávka témat k deníkování.

  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
  S Katkou se známe už pár let. Už mi dvakrát pomohla přenést se přes velmi těžké období a poslední měsíce jsem v ženském kruhu, co vede. Vůbec nechápu, že se to nevyučuje už na základní škole, protože kdyby se tímto řídil každý člověk na světě, máme se fajn. Děkuju za každé setkání, které pro nás připravíš a taky za to, co se děje při nich. Těžko pro to nacházím slova, ale je to největší jízda mého života!
  Adéla N.
  Návrhářka
  Zažívala jsem nespokojenost v práci a trable ve vztahu. Sama jsem na vše řešení neměla. Spolupráce mi přinesla hlavně větší vědomí sama sebe. Pomohla mi utřídit myšlenky a zbavit se již nepotřebného, co mě v životě spíše brzdilo. Již mě netíží některé pochybnosti o mě samotné. Mám větší nadhled na různé situace. Rozumím více tomu, co se děje semnou i s ostatními. NEJ úspěch vnímám v získání odvahy do toho jít i přes nekomfort, který přichází v těžších situacích.
  Broňa F.
  HR Manažerka
  Nikdy by mě nenapadlo že mi jeden kurz totálně změní život. Z každého setkání jsem odcházela nabitá energií. Měla chuť jít do akce a vydrželo mi to dlouhé dny. Tolik jsem si toho zpracovala a uvědomila, Přestala jsem se bát. Začala se mít ráda a ujasnila jsem si co skutečně chci. Cítím obrovskou vděčnost a moc děkuji za tvůj čas, péči a za každé tvé slovo, Káťo.
  Jana D.
  Fakturantka

  Na konci naší cesty dojdeš k většímu sebepoznání, budeš si  věřit, budeš vědět, jak si udržet motivaci. Zároveň budeš mít radost a lehkost ze života.❤️