Bachovy esence

Intenzivní péče na míru pro tvoji duši

Co jsou to Bachovky?

Bachovy květové esence představují bezpečnou a přirozenou cestu, protože
jemně napravují ztracenou rovnováhu mezi myslí a tělem. Pomáhají odstranit
negativní emoce a navozují klid a štěstí, díky čemuž dostává naše tělo
příležitost se začít posouvat. Pozitivně působí na psychiku a harmonizují stav
organismu.
Tyto esence míchám ze základních esencí a v souladu s recepturami Dr. Edwarda Bacha.
Esence pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše. Míchají se na míru potřebám každého klienta a nabízí tak komplexní účinek kombinace jednotlivých esencí.

Pro koho jsou vhodné:

Pro děti

Bachovky jsou vhodné i pro děti všech věkových kategorií od novorozenců až po starší děti. Esenci na míru využijete v mnoha každodenních situacích, ve kterých byste vašemu dítěti rádi pomohli, ale nevíte jak. Slouží k dosažení vnitřní rovnováhy a radosti během dne.

Pro dospělé

Pomáhají lidem každého věku. Je jedno jestli jste student, pracující, maminka na mateřské, nebo důchodce. V každém věku může nastat náhlá situace, či vygradovat období kdy je potřeba zvládnout nejrůznější záporné emoce.

Pro zvířata

Namíchejme esenci na míru vašim domácím mazlíčkům, protože i oni mohou zažívat perné chvilky. Samota ve chvílích, kdy jste v práci, návštěva veterináře, lékařský zákrok, Silvestr, bouřky, nebo přeprava. To vše může mít dopad na vnitřní pohodu vašeho čtyřnohého kamaráda.

Jak probíhá konzultace?

Společně zjistíme o čem to u vás je.
Popíšete svoji situaci. Není třeba jít do úplné hloubky, pouze se dotkneme toho, o čem to je.
Navrhnu vám bachovky na míru.
Na základě toho, vám pak navrhnu složení na míru, které vám pomůže dostat se do rovnováhy.
S láskou vyrobím, zabalím a odešlu.
Výroba probíhá vždy podle originálních postupů Dr. Bacha.
Forma setkání je různá. Záleží na vás, jakou formu zvolíme.
Můžeme si napsat email, zavolat si, setkat se přes ZOOM , či osobně.
Každá varianta má svoje výhody.

kontakt
Image

Stručný program akce

  • Pátek: začátek akce odpoledne
    Doporučený příjezd je kolem 16. hodiny. Rozkoukáme se, seznámíme s programem, dáme si společnou večeři. Po společné večeři nás bude čekat zahajovací ceremoniál, sdílení očekávání a navážeme kakaovým ceremoniálem. Následovat bude hluboká meditace a muzikoterapie.
  • Sobota: celodenní program
    V sobotu nás čeká bohatý program. Těšit se můžete na cestu za vizí, chůzi po střepech, ohýbání lžic. Celý den zakončíme prožitkovým rituálem s přechodem po žhavém uhlí.
  • Neděle: konec akce dopoledne
    Neděle bude probíhat ve volnějším duchu, necháme usadit vše, co jsme společně prožili. Společný víkend zakončíme závěrečným sdílením.

Nejčastější otázky

Udělejte první krok a napište mi.

kontakt

Děkuji za Bachovky, ale také za velmi přínosnou konzultaci, která namíchání předcházela. Musím říct, že z ní v mnohém čerpám do teď. Nemám ráda nová setkání, ale už naše „poprvé“ bylo to velmi uvolněné a příjemné setkání, ve kterém jsem měla možnost probrat moji situaci s jakýmsi nadhledem. Už to mi dalo sílu a chuť to zvládnout. Ta první lahvička Bachovek na míru byla úplný zázrak. Vrátila se mi radost do života. Dostala jsem i odvahu vystoupit z toho začarovaného kruhu a začít žít život, který jsem vždy toužila žít.

Janča Soukupová

Milá Katko, jsme nadšené, jak s Vaší pomocí naše Terezka zvládla nástup do nové školky. Byly jsme už na dně z každodenních dramat a stresů. Po ránu z toho, že se blíží školka a večer, protože ráno bude školka. Po týdenním užívání Bachovek od vás jsme viděly, že je Terka klidnější. A po deseti dnech jsme byly bez problému, který byl pro nás dlouhé měsíce neřešitelným. Je mi jen líto, že jsme o vás nevěděly dříve, určitě bychom namíchání Bachovek využily. Moc vám děkuji.

Broňa a Terezka Marouškovi

Je to už 4 měsíc od našeho setkání a já mám potřebu dát vám zpětnou vazbu na velmi dobře odvedenou práci. Dlouho jsem myšlenku nechat si namíchat Bachovky na míru odkládal a teď toho trochu lituji, protože efekt nastal velmi brzo. Z podrážděnosti a nechuti vstávat a jít do práce jsou teď pohodové dny. A není to díky kapkám, ale díky odvaze, kterou mi dodaly. Konečně jsem se totiž dokázal postavit vedení firmy a dosáhl tak změn, ze kterých těžíme všichni. Jsem rád, že toto špatné období jsem díky Vám překonal.

Tomáš R.