zpět na blog

Odkryjte sílu ohně a svého záměru na Firewalk víkendu v dubnu 2024!

Síla ohně, síla živlu, síla záměru!

To jsou slova, která v nás vzbuzují záhadnou fascinaci i obavu zároveň.

Proč se někteří lidé rozhodnou projít po rozpálených uhlících, a co je na tom tak přitažlivé?

Firewalk víkend, který minulý týden skončil, nám ukázal, že cesta skrze oheň může být mnohem víc než jen exotický zážitek. Je to způsob, jak se přiblížit k živlu ohně a současně překonat své vlastní hranice.

Mnoho z nás má představy o tom, co se stane, když vstoupíme na rozpálené uhlíky.

Strach, pochybnosti, ale také zvědavost a touha po změně. Na Firewalk víkendu, který probíhal minulý víkend, jsme mohli pozorovat, jak se tito odvážní účastníci postavili svým obavám a vstoupili na cestu směrem k transformaci.

Samotný zážitek z Firewalku je nesmírně hluboký a pozitivně ovlivní každého, kdo ho zažije. Je to jakási kotva, která se vryje hluboko do naší duše a nikdy se nevymaže. Ačkoliv nám může připadat, že stojíme před neřešitelnými překážkami, Firewalk nám ukazuje, že jsme mnohem silnější, než jsme si kdy mysleli.

Na samém začátku víkendu jsme vytvořili kruh a sdíleli své záměry pro tento společný zážitek. Bylo ohromující vidět, kolik odhodlaných lidí se sjelo dohromady, aby udělali první krok směrem k většímu sebepoznání a osobní transformaci.

Během víkendu jsme lámali šípy, chodili po střepech, přeráželi desky, ohýbali lžíce a vizualizovali svou cestu za zvuku šamanského bubnu. Ten uchvátil účastníky natolik, že jsme spolu s Gábinou Němcovou přidali ještě jeden termín workshopu, na kterém si vlastní šamanský buben budou moci ti, koho to volá vyrobit.

Více informací k workshopu výroby šamanského bubnu najdete zde.

A co bylo nejdůležitější, během tohoto procesu jsme pozorovali, jak se pohled na sebe i na svět kolem nás mění. Firewalk nás vyzývá k odhalení síly živlu, který nás sice děsí, ale také nás pohání vpřed. Je to jedna z cest, jak se postavit svým obavám a překonat je.

Pokud jste někdy uvažovali o tom, jak odkrýt a využít svoji sílu ve svém životě, Firewalk je jedinečnou příležitostí. Jaký máte záměr? Jak chcete transformovat svůj život? S Firewalkem máte šanci udělat první krok směrem k tomu, co si přejete.

Další podobnou akci plánujeme na duben 2024, brzy se dozvíte přesnější informace. Síla ohně a záměru čeká na vás, a my vám rádi pomůžeme ji objevit. ????✨

Katka & Pavel


Sdílet