Reference

Zde můžeš nahlédnout, jak spolupráci hodnotí někteří z mých klientů:

Image
Díky spolupráci dokážu komunikovat sama se sebou. Myslím intuici, ale i mé srdce a to, co skutečně chce. Byla jsem hrozný hlavoun a moje myšlenky jsem generovala snad i ve spánku. Bylo to únavné, vyčerpábvající. Katka mi pomohla najít rovnováhu mezi hlavou a srdcem, o což jsem se pokoušella celý život a už přestávala věřit, že je to možné. Moc se mi líbí styl práce. Spolupracovala jsem už s řadou koučů a terapeutů, ale tohle je něco totálně jinéo. Zážitek na celý život, který jsem se díky spolupráci naučila praktikovat i sama a díky tomu je můj život šťastnější spokojenější a klidnější.

Petra Monkey
Smart jobs
Image
Mým cílem bylo vyrovnat se s vnitřními překážkami, které mi bránili v získání v sebedůvěry a určité sebehodnoty. Věděla jsem ze jsem silná, ale stále jsem pocitově za sebeou táhla velkou betonovou zeď, která nebyla moje a já se ji sama neuměla zbavit jedno co jsem sama vyzkoušela. Tu zeď jsem díky Katce zvládla přetvořit v pevné základy, které putují se mnou, ale jsou mi oporou namísto tíhy. Stala jsem se více stabilní. Vnitřně klidná a vyrovnaná. Opustila jsem potřebu, že musím do určitého kolektivu zapadnout. S větší lehkostí se mi říká ne.
Karin
https://karinvitas.cz/
Image
Kačka je mojí nejlepší životní investicí. Díky Tobě cítím více svou hodnotu a tím i více svobody. Názoru druhých na hodnocení mé osoby nebo mých činů neprikladam ani zdaleka takovou váhu jako dřív a to mi přineslo nesmírnou lehkost do života. Můj vnitřní kritik 😄tak to byl pro mě vždy velký oříšek. Dnes už vím, jak s ním pracovat, stejně tak s emocemi, jsem více územněna. Diky tvé podpoře, prostoru a pochopení jsem došla do své větší síly. Děkuji.
Markéta
Koučka a průvodkyně a mentorka
Image
Koučing byl pro mě zcela nové téma. O to více jsem byla překvapená jak rychle a jak velké výsledky spolupráce s Katkou přinesla. Moje první téma bylo najít v sobě motivaci. Byla jsem bez chuti a energie, chodila od jednoho k druhému a neuměla jsem se radovat z výsledků, kterých jsem dosahovala. Už po pár setkáních jsem tu chuť nalezla a hrozně rychle se posunula dál. Nyní hraju mnohem větší hru a mám pocit, že konečně žiji život, který byl dosud nedosažitelným snem
Lenka
Financial manager
Image
Do spolupráce jsem šla v situaci, kdy jsem zažívala nespokojenost v práci a trable ve vztahu. Sama jsem na vše řešení neměla. Koučink mi přinesl větší vědomí sama sebe. Pomohl mi utřídit myšlenky a zbavit se již nepotřebného, co mě v životě spíše brzdilo. Již mě netíží některé pochybnosti o mě samotné. Mám o něco větší nadhled na různé situace. Rozumím více tomu, co se děje semnou i s ostatními. NEJ úspěch vnímám v získání odvahy do toho jít i přes nekomfort, který přichází v těžších situacích.
Broňa
HR Manažerka
Image
I had my own goals before coaching but Katka has helped me work on them and not give up! I think having something to focus on each week after our meeting helps me develop myself. After each session with Katka I feel very positive and ready and excited for the next week and my progress. The advantage is to see different perspectives that are offered and being able to talk openly about my thoughts, ideas and feelings with no judgment. It also helps me think of the future in a positive way. I have really enjoyed the materials that Katka has provided me with alongside our sessions and that each week we recap our last session and continue with anything that wasn’t completed previously.
Kirstie
Kirstie E. Private Tutor & Teacher
Image
Koučink s Katkou je intenzivní. Otázky jsou někdy až „na kost“. Někdy to bolí, ale je lepší si prostě věci uvědomit, měnit, než zůstávat v něčem, co nevyhovuje a uvědomit si to třeba pozdě. Katka má hodně energie a umí velice dobře naslouchat. Na všechno si přijdete sami. Není to o tom, co vám poradí, jen vás navede, na co se máte soustředit. A to je to, co jsem chtěla! Nastavila jsem si hranice ve vztazích, v práci. Vím, kam směřuji. Jsem důslednější ve svých krocích. V soukromé sféře jsem důslednější v tom, že trvám na některých věcech. Měla jsem tendence vyhovovat všem. Už si dovolím myslet více na sebe. Soustředit se na jednu věc. A to jsem dostala. Chtěla jsem si být jistá, kdo jsem a kam jdu. Jsem seskládaná jako puzzle z vícera, jako každý… Čím více si uvědomuji, co zapadá a co ne, tím jsem spokojenější.
zetmARTina
Malířka a fotografka
Image
Do spolupráce jsem šla, protože jsem si se sebou moc nevěděla rady (hlavně v oblasti plnění povinností a prokrastinace). Nejvíce mě překvapilo, jak dokáží být některé Katčiny otázky záludné a jak se na ně blbě odpovídá, ale zároveň jsou velmi důležité a podstatné. Líbí se mi, že díky spolupráci získávám zase jiný úhel pohledu na různé věci, který jsem dřív neviděla. Naše spolupráce ve mně vzbuzuj podnětné myšlenky, které mě nutí přemýšlet jinak. Mám-li zhodnotit dosavadní spolupráci, v mém životě se změnilo několik věcí. Pohled na to, když jsem unavená a jdu si odpočinout, i když mám ještě nějakou práci, tak je to úplně v pohodě a mám na to právo. Přístup k sobě samotné, kdy se méně odsuzuju a více si sebe vážím a starám se o sebe a vidím i drobnosti, které se mi daří (a ne jen ty věci, které se mi nedaří). A Co konkrétně považuji za svůj NEJ úspěch v rámci svojí hry? Přijetí toho, že nejsem dokonalá a že je úplně v pohodě někdy selhat nebo si odpočinout, když je to potřeba. Děkuji za spolupráci
Anna
Studentka VŠ
Image
O koučování jsem začal přemýšlet, když jsem byl povýšen a potřeboval jsem zlepšit manažerské dovednosti. Proto jsem tehdy šel do ukázky koučování s Katkou. Musím říct, že už ta ukázka způsobila, že jsem si byl jistý, že je to něco, co mi pomůže získat jistotu v krocích, které chci učinit a zároveň se budu rozvíjet tak, jak potřebuji. Na spolupráci mě nejvíce oslovilo, že jsem nebyl nikdy nikam tlačený ani jsme nejeli podle žádné učebnice, k čemuž mám z různých školení a kurzů averzi. Katka se věnuje vždy tomu, co je pro mě důležité a ptá se mě na otázky, na které se mě nikdy nikdo nezeptal. Já si díky tomu vždy přijdu na řešení, která mi pěkně pasují na moji situaci a mohu je ihned začít dělat. Teď jsem teamleader, který vede svůj tým efektivně a tak, jak vždy chtěl. Můj tým spolupracuje a přináší výsledky – troufám říct, že to totiž nyní dělám dobře a s jistotou. Spolupráci s Katkou vřele doporučuji skutečně každému. Já sám se na každé setkání těším a musím říct, že energii a inspiraci z každého setkání čerpám ještě několik dalších dnů.
Tomáš
Obchodní manažer
Image
Chtěl jsem pracovat na svých projektech, ale nevěděl jsem přesně jak to uchopit, jak začít a od čeho se odrazit. Spolupráce s Katkou mi ukázala směr jakým bych se mohl ubírat. Postupně jsem nalezl podobu možného začátku a následně jsme na našich setkáních ipravili strategii jak a jakým směrem bych se mohl ubírat, abych dosáhl svého cíle. Vážím si přátelského přístupu a pochopení. Katka mi dokáže dodat energii a motivaci když to hned nejde a člověk to chce vzdát.. Doporučuji!!!
Láďa
WEB Master
Image
Na spolupráci se mi líbil postup, jak krásně Katka strategicky rozklíčovala mou situaci a pomohla mi uvědomit si spousty nových věcí a nebo ty, o kterých jsem věděl, tak ty si znovu "zvědomit". Také mi odtajnila různé nové nástroje, které jsou do života velmi nápomocné. Zaujalo mne také to, že přistupuje ke klientům velmi přátelsky a člověk ke Katce získá poměrně snadno důvěru, aspoň tedy u mě to tak bylo.Největší dojem udělal lidský, vstřícný a empatický přístup, který v mé nelehké životní etapě velmi pomohl. Spolupráce mi přinesla jiný úhel pohledu na život. Zredukoval jsem své aktivity na efektivnější mininum, zjistil jsem, že někdy "méně, znamená více" a to přineslo úlevu. Život beru více jako hru 🙂
Michal
Quality Manager
Image
Jsem ráda, že jsme se poznali. Dlouhé roky jsem se plácal jako křeček v kolotoči. Myslel jsem si že svět OSVČ je neúprosný. Než jsem se odhodlal ozvat se Kátě, zažil jsem mnoho pádů a mnoho odboček, které nikam nevedly. Vše jsem řešil racionálně, vše jsem si dokázal obhájit a vysvětlit a Katka mi doslova otevřela oči a hlavně srdce. Mám pocit, že konečně žiju svobodu a zažívám radost, což mi dlouhé roky nešlo. Má to obbrovský dopad na rodinnou pohodu doma. Můj byznys se rozrůstá a mě to neskutečně baví, navíc mám čas na své koníčky a rodinu. NEJLEPŠÍ ROZHODNUTÍ! Díky Katko! Nikdy Ti nepřestanu být vděčný. Vím , že to se mnou nebylo zprvu snadné :-)))))
Martin
Truhlář OSVČ
Image
Než jsem začal spolupracovat s Katkou, koučink jsem znal, ale jen z teoretické stránky. Spolupráci hodnotím velmi pozitivně. Jsem rád, že s Katkou mohu řešit jak rozvoj své firmy, tak i svůj osobní rozvoj. Díky koučinku se mohu na určité věci podívat z více úhlů pohledu a dojít tak k efektivnímu řešení. Dokážu si daleko lépe zorganizovat svou práci, dojít k lepším výsledkům a mít z nich větší radost. Na Katce se mi líbí, že její přístup je velice přátelský a pozitivní. Určitě doporučuji!
Daniel
Majitel firmy Bangles.cz
Image
Měl jsem příležitost zaměřit se s Katkou hned na dvě oblasti. Jednalo se o sport a vztahy. Před tím, než jsem šel do spolupráce jsem vlastně přežíval formou práce x spánek. Nad problémy jsem nepřemýšlel moc aktivně, spíše je vytěsňoval. Největší výhodou spolupráce je připomenutí toho, že každý problém je možné řešit a vlastně i relativně nenásilně. Schéma je jednoduché a opakující se. Spolupráce s koučem je efektivnější, než s někým hodně blízkým a navíc pokud je to s Katkou, která má takové množství energie, kterou navíc nešetří
Jirka
SQL Developer
Tížily mě rodinné vztahy, které se nějak zkomplikovaly v souvislosti s příchodem dítěte. S koučinkem jsem se setkala poprvé.Ukázalo se, že mi tento přístup vyhovuje i když jsme se setkávaly online, díky Katčinu empatickému vedení. Překvapilo mě, jak je někdy těžké porozumět sama sobě. Ale pokud jsem sama k sobě dokázala být upřímná a otevřená, otevřely se mi i jiné možnosti řešení situací. Díky koučinku s Katkou jsem pochopila, že umět si udržet nadhled je pro mě děsně důležitá vlastnost. Často na to myslím. Zjistila jsem také , že mám spoustu prostoru pro svá rozhodnutí. Že nemusím mít žádný pocit, že mě někdo někam vmanévrovává. Že se nemusím brát tak vážně. Naučila jsem se dát si víc prostoru o vztazích přemýšlet, učím se přijímat kritiku a konstruktivně ji využít. Stále se učím, že nemusím mít vše pod kontrolou, abych byla šťastnější, a že nechat některé věci druhým, není žádná sobeckost nebo neschopnost věci řešit. Děkuji
Terka
Máma na plný úvazek
Často mi dělá problém pojmenovat moje pocity a v tomhle je Katka naprosto famózní. Dokázala dát formu a ucelit mé pocity, které ve mně byly kolikrát i celý život. Katka mě naučila odhalit ve mně převládající sabotéry a tím je i oslabit. Už vím, že v životě nejsou žádné omezující limity. Přišla jsem na to, že v životě nemám žádné pomyslné hranice, kam až se mohu dostat. Dnes už vím, že to bude záležet vždy na mě a že se dostanu přesně tam, kam budu chtít, pokud do toho dám všechno a svou hru budu hrát na plno.Investice do kouče se mi vrátila zpět v podobě cenných informací, zkušeností, lepšího vnímání života, porozumění vnitřních strachů a co je pro mě největší pokrok? Užívám si výstup z komfortní zóny! Ještě jednou děkuji
Hanka
Obchodnice
Když jsem Katku oslovila, můj život byl plný stresu a napětí. Aby toho nebylo málo, byla jsem v práci čerstvě povýšena a můj vstup do nové pracovní role brzdila nejistota a nízké sebevědomí. Někdy jsem dokonce měla chuť to vzdát a rozhodně jsem si to, o čem jsem vlastně snila a o co jsem usilovala neužívala. Hned jsem po první konzultaci s Katkou jsem se doslova vznášela a získala pocit, že vše co nyní řeším není tak neřešitelné, jak jsem si myslela že je tu přeci jen šance, že to zvládnu. Nyní po několikaměsíční spolupráci vidím nejen já, ale i mé okolí, že jsem si jistější v každém svém kroku. Dosáhla jsem vnitřní síly a schopnosti ji umět použít i v situacích, které dříve byly slepou uličkou. Na nové pozici se cítím mnohem jistější a z situací plných stresu, úzkosti a nekomfortu, který jsem prožívala nejen v práci, ale i v jiných oblastech života jsem dokonce udělala i chvíle, které si užívám.
Lada
Account payable
Firewalking mi darovala k narozeninám sestra. Myslela jsem si, že se asi zbláznila. Celý víkend byl však krásný, poznala jsem nové lidi a hlavně jsem byla součástí něčeho, co se nedá logicky popsat. Prostě malého zázraku. To, že člověk dokáže přejít žhavé uhlí bez újmy na zdraví, je neuvěřitelné. Víkend mě posílil a dodal mi odvahu do dalšího života. Zažila jsem, že když člověk něco chce, tak to dokáže.
Lucie Benešová
Když jsem šla poprvé na kakaový ceremoniál ke Katce, neměla jsem žádné očekávání. Byl to velmi krásný hluboký zážitek, který u mě spustil a otevřel něco krásného, co vlastně jede do teď. Těším se na další příležitost to s tebou znovu zažít.
Bára Forejtová
Rituál byl pro mě ohromným impulsem v cestě vpřed za mými sny. Přechod přes žhavé uhlíky byl jedním z nejsilnějších okamžiků v mém životě, při kterém jsem prožívala ohromnou radost, energii, napojení na vlastní intuici a intimní spojení s matkou Zemí. Mnohokrát děkuji, Pavle!
Lenka Štukhejlová