Individuální spolupráce

Individuální spolupráce je péče, která prostě stojí za to.

Těšit se můžeš na koučovací, i terapeutické techniky, které jdou do hloubky. 

Krok za krokem, setkání za setkáním. Budeme objevovat, propojovat a uvidíš, že Ti toho hodně zacvakne do Tvé životní skládanky. U toho však neskončíme. Vždy si odneseš i akční kroky. A budeš překvapena, jak rychle nastane ten pořádný posun.

Odstartuj novou etapu Tvého života, ať už se Tvoje téma týká podnikání, či rodinného života. Ať hledáš, nebo objevuješ svoji jedinečnost, stojíš si něčím v cestě, drží Tě minulost, nebo prožíváš náročné období, nebo Tě to ke mně zkrátka volá.

Tohle je příležitost přesně pro Tebe.

Společně zvládneme všechno!

 
potkejme se

Stala jsem se více stabilní...

Mým cílem bylo vyrovnat se s vnitřními překážkami, které mi bránili v získání v sebedůvěry a určité sebehodnoty. Věděla jsem ze jsem silná, ale stále jsem pocitově za sebeou táhla velkou betonovou zeď, která nebyla moje a já se ji sama neuměla zbavit jedno co jsem sama vyzkoušela. Tu zeď jsem díky Katce zvládla přetvořit v pevné základy, které putují se mnou, ale jsou mi oporou namísto tíhy. Stala jsem se více stabilní. Vnitřně klidná a vyrovnaná. Opustila jsem potřebu, že musím do určitého kolektivu zapadnout. S větší lehkostí se mi říká ne.
Karin
https://karinvitas.cz/

O co se opírám

0+
spokojených klientů
0+
hodin praxe
0
let praxe
Image

30minutové setkání zdarma

Image
Pojďme se společně podívat na to, co tě za mnou přivádí.
Kontakt
Katka mi pomohla najít chuť života a nyní konečně žiju naplno a užívám si každý den. Koučing byl pro mě zcela nové téma. O to více jsem byla překvapená jak rychle a jak velké výsledky spolupráce s Katkou přinesla. Moje první téma bylo najít v sobě motivaci. Byla jsem bez chuti a energie, chodila od jednoho k druhému a neuměla jsem se radovat z výsledků, kterých jsem dosahovala. Už po pár setkáních jsem tu chuť nalezla a hrozně rychle se posunula dál. Nyní hraju mnohem větší hru a mám pocit, že konečně žiji život, který byl dosud nedosažitelným snem.
Lenka