Kouzlo doteku: oživení a harmonizace ženské síly.

Komplexní olejová masáž s tantrickým základem založena na přesvědčení, že sexuální energie je stavebním kamenem a pohonem našeho bytí. Tato masáž aktivuje ženskou sílu a energii a distribuuje ji po celém těle. Použity jsou doteky i hloubková masáž, díky které dojde k uvolnění  těla, což umožní lepší prožívání a vnímání energie a uvolnění se do jejího proudu. Esenciální částí tohoto zážitku je i příležitost zbavit se svých starých zranění na těle i na duši.

Více energie

Budete mít více síly na to, co máte rádi.

Více radosti

Naučíte se jak být častěji veselá a spokojená.

Sebedůvěra

Objevíte jak být jistější a rozhodnější.

Propojení mysli a těla

Zjistíte, jak nechat mysl a tělo lépe spolupracovat.

Více lásky a sebelásky

Otevřete se, abyste mohli více cítit a dávat lásku. Zároveˇň se měly rády takové jaké jste a byly si nejlepší přítelkyní.

Podpora tvořivosti

S každým probuzením ženské síly se otvírá i brána do tvořivosti.

Průběh setkání

Každé setkání je individuální. Na začátku se společně podíváme na tvé záměry a přání, probereme případné dotazy a nastavíme hranice a limity. Ve všech 3 prostorech, je k dispozici sprcha a  ručník a saarong pro zakrytí. Pokud máš zájem, mohu pro tebe připravit i hrníček ceremoniálního kakaa z Ekvádoru.

 

Masáž začíná společným otevřením prostoru a krátkým rituálem. Poté si uděláš pohodlí a za zvuků hudby se plně ponoříš do prožitku z masáže.

 

Po skončení masáže dostaneš prostor na zpracování a zážitků. Budeš-li mít chuť, můžeme probrat co přišlo, případně se podívat na vhledy či otázky.

Image

Cena

Setkání v délce   60 min.

3.700,-Kč

Setkání v délce  120 min.

4.700,-Kč

Setkání v délce 180 min.

5.200,-Kč

Konzultace

Můžeš také využít 30 minutové online konzultace prostřednictvím ZOOM, či telefonu

ZDARMA