Nastartujte svoji cestu za sebepoznáním.

Vítám vás v aktivaci sebepoznání skrze deník.

Gratuluji vám k rozhodnutí věnovat se sami sobě!

Věřím, že tato tři krátká videa vám pomohou začít a nepřestat.

Čeká vás objevná a nezapomenutelná cesta.

Myslete na to, že ve svém životě můžete mít vše, po čem toužíte, pokud si to dovolíte!"

Video 1

Proč je psaní deníku velmi silná seberozvojová technika?

Video 2

Co lidem nejčastěji do psaní deníku hodí vidle?

Video 3

Kde vzít motivaci a inspiraci o čem psát?

Nezapomeň, že vytvoření návyku trvá minimálně 21 dnů.

Nemusíte na to být sami.

Dopřejte si podporu do začátku. 

zvu vás na inspirativní navazující cestu, která vám otevře dveře do světa různých forem a stylů psaní. Tahle cesta je zaměřena na to, podpořit vás na vaší tvůrčí cestě.

 Budeme se věnovat různým formám psaní deníku, zažijete, že každá forma má své vlastní kouzlo a umožní vám vyjádřit své myšlenky a emoce zcela jedinečným způsobem.

 Poskytnu vám inspiraci a praktické rady, jak z psaní deníku vtěžit nejvíc a zároveň si to vážně užít.

Nemusíte se obávat, že vám dojdou témata, o kterých psát. Každý týden dostanete seznam pravidelných témat, která vám budou sloužit jako průvodce a inspirace.

 Vaše deníkové zápisy tak budou plné zajímavých příběhů a zamyšlení.

 Těším se na to, že spolu objevíme rozmanitost forem a stylů psaní deníku a na to co se otevře díky této inspiraci na vaší cestě psaním.

Chci si dopřát podporu do začátků

Co vám to přinese?

 • NAJDETE, JAKÝ STYL PSANÍ VÁM SEDÍ
  Během kurzu se ponoříme do různých formátů psaní deníku, a objevíte, jak každý z nich má své osobité kouzlo a umožňuje vyjádřit myšlenky a emoce jedinečným způsobem
 • UŽITEČNÉ RADY A TIPY A TRIKY JAK NA TO
  Těšit se můžete na tipy a triky pro úspěšný start, ale také cenné rady, jak vytvořit opravdový návyk psaní deníku a dosáhnout z toho maximálního užitku.
 • INSPIRACI O ČEM PSÁT
  Nemusíte mít obavy, že se vám vyčerpají témata, o kterých byste psali. Každý týden obdržíte seznam pravidelných témat, která vám poslouží jako průvodce a zdroj inspirace.
 • SROVNÁTE SI MYŠLENKY A UVOLNÍTE PŘEBYTEČNÝ TLAK
  Prostřednictvím pravidelného zaměření na konkrétní témata každý týden získáte jedinečnou příležitost pro srovnání svých myšlenek. Tento proces může pozitivně ovlivnit kvalitu vašeho spánku a zejména to, jak se celkově budete cítit.

Objednávka

Závazná objednávka s povinností platby:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Roky jsem chtěla psát deník, ale nevydržela jsem u toho. Pomohla mi s tím až Katka. Její otázky mi vždy otevřely spoustu možností a já psala jak o život. Bez tlaku. Šlo to samo. Stačilo jen nakopnout. Líbí se mi jak to je promyšlené a jak to i tematicky navazuje. Vlastně jsem si spolu se svým deníkem udělala takový letní kurz sama se sebou.
 
Jana
 

Kačko, Tvůj program je super. Nevěřila jsem že u psaní vydržím a už píšu déle jak rok. Jde to samo. Díky za Tvojí podporu do začátku. Pomohlo mi to se v tom opravdu usadit.

Zorka T.

Inspirativní otázky pro deník super. Měla jsem se od čeho odrazit každý den a neztrácela čas s tím o čem psát. A pomohly mi najít nadhled i tam, kde jsem to dřív neuměla. Je pravda že to chce čas. Teď už to jde samo. Od té doby píšu denně. Je to nejlepší terapie. Miluju tyhle chvíle kdy jsem sama se sebou.

Peťa S.