Ceremoniální kakao

Nápoj bohů - otvírač srdce - ale i alternativa kávy a cesta k hlubšímu spojení sama se sebou.

Nápoj bohů - otvírač srdce - ale i alternativa kávy a cesta k hlubšímu spojení sama se sebou.Ceremoniální kakao má blahodárné účinky na tělo a mysl. Kakao pomáhá dostat se z hlavy do srdce. Díky kakau dosáhneš hlubšího spojení s vnitřním já, ale i s okolním světem. Zlepší ti  náladu. Bude ti dobře  po těle. Kakao totiž narozdíl od kávy roztahuje cévy a tak  podporuje celý oběh.Vzhledem k tomu, že s ceremoniálním kakaem je na rozdíl od běžného kakaa zacházeno šetrněji již od samého začátku, je pěstováno na ceremoniální farmě a i díky tomuto šetrnému přístupu  drží mnoho přirozených vlastností a látek, které bývají  během běžného zpracování ztraceny.Vyrábí se z nepražených kakaových bobů. Neobsahuje žádný přidaný cukr, ochucovadla ani jiné chemické přísady. Jedná se o 100% kakao v BIO kvalitě.

Co mi pití ceremoniálního kakaa přinese?

Zlepšení nálady

 Ceremoniální kakao obsahuje látku, kterou naše tělo produkuje při pocitu zamilovanosti a tak může pomáhat zlepšit náladu a vyvolat pocit štěstí.

Podpora srdce

Bohatý obsah flavonoidů v kakaových bobech může podporovat zdraví srdce tím, že pomáhá udržovat elasticity cév a podporuje dobrý krevní oběh.

Dodá energii

Kakao je přirozeným zdrojem theobrominu, stimulující látky podobné kofeinu, ale s mírnějším účinkem na nervový systém. Může tedy poskytnout dlouhotrvající energii bez nervozity.

Sníží stres

Kakao může pomoci snižovat stres a bojovat proti úzkosti díky své schopnosti zvyšovat hladinu serotoninu v mozku.

Antioxidanty

Ceremoniální kakao je bohaté na antioxidanty, které mohou pomáhat neutralizovat volné radikály a podporovat celkové zdraví.

 

Více v  TADY a TEĎ

Díky uvolňování přírodních látek, které zlepšují náladu a snižují hladinu stresu bez vyvolání nervozity dochází k   relaxaci těla i mysli, což je ideální pro  zvyšování přítomnosti ale i např. meditace. 

Image

Velikosti balení Ceremoniální kakaa, nebo kakaových bobů

Poznávací Dotek Kakaa

 ideální volba pro ty, kteří chtějí poprvé vyzkoušet blahodárné účinky kakaa nebo si přejí dopřát malou dávku této posilující pochoutky. Toto menší, 100g  balení je praktické pro experimentování s množstvím a způsobem přípravy, aby si každý mohl najít svůj oblíbený způsob konzumace. Navíc je to skvělá možnost pro ty, kdo hledají kvalitní a obohacující doplněk svého duchovního nebo wellness rituálu, aniž by museli investovat do většího množství.

koupit (270,-kč)

Cesta za Chutí Kakaa

200g balení je určeno těm, kdo hledají dokonalou rovnováhu mezi příležitostným objevováním a hlubším ponořením do světa kakaa. Toto množství poskytuje dostatek prostoru pro experimentování s různými recepty a rituály nebo pro sdílení s několika přáteli při speciálních příležitostech. Vytvořeno pro posílení vašeho ceremoniálního zážitku, toto balení zve k hlubšímu prozkoumání emocionálního a duchovního vlivu kakaa.

Koupit (450,-kč)

Příběhy, které píše Kakao

dokonalá volba pro milovníky kakaa, kteří již poznali jeho mimořádné vlastnosti a chtějí se ponořit do hlubších rituálů a praxí. Větší 300g balení poskytuje dostatečné množství pro intenzivní přípravu, či pro sdílení s blízkými  S tímto balením můžete plně prozkoumat bohatost a hloubku kakaa, experimentovat s různými přípravky a zažít jeho transformační sílu v plném rozsahu.Obohať se o zážitek na cestě spojení s přírodou a vnitřním já.

koupit (600,-KČ)
Image

Opravdovým zážitkem jsou i velké, nepražené ekvádorské kakaové boby

K dispozici jsou i nepražené kakaové boby, které  jsou výborné na chuť. Obsahují také bohaté množství antioxidantů a zdravých látek a jsou přirozeným zdrojem energie. K dispozici je nyní pouze větší 100g balení. 

koupit (150,-)