Poznej sílu své rodiny

19.4.-21.4.2024

Vrábsko (okres Písek)

Společný víkend zakončený přechodem 500°C žhavého uhlí pro děti od 7 let a dospělé.

Mnoho situací v našich životech potřebuje svůj rituál.

Tento víkendový workshop je určen pro rodiče a děti všech generací, kteří touží po prohloubení vzájemného vztahu, napojení na sebe, sblížení se, a novém poznání. Oheň transformuje a zároveň léčí. Proto je akce je vhodná i pro uzdravení toho, co ve vztahu už být nepotřebuje.

Všichni účastníci získají zkušenosti s novýmsílu dávajícím příběhem, který jim pomáhá převzít odpovědnost za rozhodnutí, jež budou určovat jejich budoucnost. Pomůžeme vám vytvořit váš osobní příběh, který bude založený na znalosti vašich vlastních osobních hodnot.

Cítíš ve vzduchu chuť se rozhodnout a jít do toho?

Na počátku všeho je vždy myšlenka.

Nestačí však jen přemýšlet.

Udělej to.

Na co se můžete těšit?

 • Na společně strávený čas.
 • Vzájemné napojení.
 • Prohloubení důvěry.
 • Na spaní v tradičních jurtách.
 • Výstup ze zóny komfortu v bezpečném a podporujícím prostředí.
 • Naučíte se naslouchat hlasu své duše a jednat jménem své intuice.
 • A taky přejdete přes žhavé uhlí bosou nohou 🙂
Image
Image

Stručný program akce

 • Pátek: začátek akce odpoledne
  Doporučený příjezd je v pátek do 16. hodiny. Poté začne společný rozkoukávací a seznamovací program. A čeká nás také výborná společná večeře.
 • Sobota: celodenní program
  V sobotu nás čeká bohatý program. Na své si přijdou všichni. Budeme tvořit, hrát si, poznávat se a zjistíme, že dokážeme skutečně vše, co chceme. Celý den zakončíme prožitkovým rituálem s přechodem po žhavém uhlí, který už navždy vstoupí do našich společných vzpomínek.
 • Neděle: konec akce dopoledne
  Neděle bude probíhat ve volnějším duchu, necháme usadit vše, co jsme společně prožili.

Místo a atmosféra

Setkáme se ve Vrábsku. V jihočeské krajině plné rybníků, lesů, klidu a harmonie. Vrábsko je vzdálené 70 km jižně od Prahy, v okresu Písek, 8km od Orlické přehrady a 10km od Zvíkovského podhradí.

Prostor, ve kterém se bude celý víkend odehrávat je už sám o sobě meditativní a léčivý. Navíc uprostřed krásné přírody. Spát budeme v jurtách, které sami o sobě mohou být krásným a netradičním zážitkem.

 V ceně pobytu je i plná vegetariánská strava včetně pitné vody. Budeme mít vlastní kuchařku. Začínáme v pátek večeří a končíme nedělní snídaní.

Akce není plánovaná jako hromadná  "masovka", naopak se bude jednat o menší intimní skupinu podobně smýšlejících lidí, v rámci které může být každý sám sebou a cítit se dobře.

Jurty jsou pohodlné za jakéhokoliv počasí. Vybaveny matracemi na spaní. Prostěradlo a spacák nutno vlastní. Je zde elektrické osvětlení a el. zásuvka. V případě, že bude chladno, jsou v každé jurtě i krbová kamínka. V areálu jsou k dispozici sprchy a společná vybavená kuchyň.

Pavel Sudík

Image

Kouč, hypnoterapeut, průvodce rituálem Firewalk.

Pavel je kouč, hypnoterapeut a zkušený průvodce chůzí po žhavém uhlí. Kromě toho, že má nachozeno po uhlí již několik kilometrů, je v současnosti jediným držitelem mezinárodně platného certifikátu v České republice. Jako kouč pojímá rituál přechodu žhavého uhlí zejména jako prostředek pro trvalou osobní pozitivní transformaci, než jako samotný zážitek. 

Více o Pavlovi

Katka Valentini

Image

Koučka, terapeutka a moderní šamanka a průvodkyně na cestě k sobě.

Katka je koučka, průvodkyně žen na cestě k sobě a terapeutka. Stojí za celým projektem Nestůj si v cestě. V rámci společného víkendu bude vaší průvodkyní a provede vás spolu s Pavlem víkendovým programem. Jakožto letitá organizátorka akcí a také milovnice osobního rozvoje skrze prožitek na vlastní kůži si vzala na triko celou organizaci akce.

Více o Katce

Cena workshopu

Dospělí a děti 18+

5.800,-Kč

Děti 13-17 let

4.700,-Kč

Děti 7-12 let

3.600,- Kč

Cena pro děti do 6 let (ubytování, strava, bez programu, bez hlídání: 2.000,-Kč)

Co vše je zahrnuto v ceně?

 • Kompletní program včetně pomůcek.
  Všechny pomůcky které spotřebujeme i vyrobíme během víkendu, nic dalšího není dodatečně účtováno.
 • Ubytování v jurtě
  Jurty jsou vybaveny matracemi na spaní, nábytkem k sezení, úložnými prostory. Každá jurta má krbová kamna a osvětlení. Je však nutné si vzít vlastní prostěradlo a spacák.
 • Plná penze
  Vege strava v podobě 3 chodů denně. (Snídaně - oběd - večeře). Pitná voda neomezeně k dispozici. Začínáme v pátek večeří.


 • Storno podmínky platné od 1.10.2023:
  Storno poplatek ve výši 25% ceny při odvolání účasti více než 30 dnů před odjezdem, storno poplatek ve výši 50% ceny při odvolání účasti 29-14 dnů před odjezdem, storno poplatek ve výši 100% ceny při odvolání účasti méně než 14 dnů před odjezdem. Řešením je najít si za sebe náhradníka nebo se obraťte na mě.

Více informací a časté dotazy

Tato akce je vyprodaná... 🙁

Zapiš se jako náhradník, či jako první, kdo se dozví o dalším termínu:

Firewalking mi darovala k narozeninám sestra. Myslela jsem si, že se asi zbláznila. Celý víkend byl však krásný, poznala jsem nové lidi a hlavně jsem byla součástí něčeho, co se nedá logicky popsat. Prostě malého zázraku. To, že člověk dokáže přejít žhavé uhlí bez újmy na zdraví, je neuvěřitelné. Víkend mě posílil a dodal mi odvahu do dalšího života. Zažila jsem, že když člověk něco chce, tak to dokáže.
Lucie Benešová
Když jsem šla poprvé na kakaový ceremoniál ke Katce, neměla jsem žádné očekávání. Byl to velmi krásný hluboký zážitek, který u mě spustil a otevřel něco krásného, co vlastně jede do teď. Těším se na další příležitost to s tebou znovu zažít.
Bára Forejtová
Rituál byl pro mě ohromným impulsem v cestě vpřed za mými sny. Přechod přes žhavé uhlíky byl jedním z nejsilnějších okamžiků v mém životě, při kterém jsem prožívala ohromnou radost, energii, napojení na vlastní intuici a intimní spojení s matkou Zemí. Mnohokrát děkuji, Pavle!
Lenka Štukhejlová