Magický přechod 12metrového žhavého chodníku

4.-6.10.2024

Vrábsko (okres Písek)

Udělej krok za hranici možného!

Představujeme jedinou akci svého druhu jako dělanou pro skutečné nadšence firewalkingu a milovníky výzev.

Magický přechod žhavého koberce v délce 12 metrů!

Tento opravdu dlouhý přechod nám dá hlubokou lekci o síle mysli.

O tom, že naše myšlenky a přesvědčení mají vliv na prožívanou realitu.

Praktickým, prožitkovým způsobem potvrzuje význam našich instinktů a sílu vlastní intuice.

Ukazuje nám hloubku lidského potenciálu.

 Tento opravdu dlouhý firewalking je určen pouze zájemcům, kteří už absolvovali běžný čtyřmetrový přechod žhavého uhlí.

Intenzita a magie dvanáctimetrového firewalkingu zůstane navždy zapsána v každém, kdo to dokázal.

Na co se můžete těšit?

 • Propojíte se se svojí intuicí.
  Otevřete svoje srdce. Propojíte se s vlastní intuicií a pochopíte a pocítíte, že jednat v souladu s ní je bezpečné.
 • Prohloubíte sebedůvěru
  Získáte silnější smysl pro orientaci, sílu, odhodlání a důvěru. Tato událost zcela automaticky vyzdvihne na povrch vaše silné stránky.
 • Nový způsob jak pracovat se svou myslí
  Zjistíte, jaký dopad mají myšlenky na všechno ostatní ve vašem životě. Zažijete si na vlastní kůži, že myšlenky jsou způsob, kterým vytváříme vlastní realitu.
 • Zažijete výstup ze zóny svého komfortu
  Ale přesto budete v bezpečném a podporujícím prostředí.
 • Přejdete přes žhavé uhlí bosou nohou
  Závěrečná chůze po dvanáctimetrovém chodníku žhavého uhlí není cílem, ale především prostředkem k dosažení šťastnějšího, kvalitnějšího a naplněného života.
 • Na vlastní kůži zažijete, že můžete vše, co chcete.
Image
Image

Stručný program akce

 • Pátek: začátek akce odpoledne
  Doporučený příjezd je kolem 16. hodiny. Rozkoukáme se, seznámíme s programem, dáme si společnou večeři. Po společné večeři nás bude čekat zahajovací ceremoniál, sdílení očekávání a navážeme kakaovým ceremoniálem. Následovat bude hluboká meditace a muzikoterapie.
 • Sobota: celodenní program
  V sobotu nás čeká bohatý program. Těšit se můžete na cestu za vizí, chůzi po střepech, ohýbání lžic. Celý den zakončíme prožitkovým rituálem s přechodem po žhavém uhlí.
 • Neděle: konec akce dopoledne
  Neděle bude probíhat ve volnějším duchu, necháme usadit vše, co jsme společně prožili. Společný víkend zakončíme závěrečným sdílením.

Místo a atmosféra

Setkáme se ve Vrábsku. V jihočeské krajině plné rybníků, lesů, klidu a harmonie. Vrábsko je vzdálené 70 km jižně od Prahy, v okresu Písek, 8km od Orlické přehrady a 10km od Zvíkovského podhradí.

Prostor, ve kterém se bude celý víkend odehrávat je už sám o sobě meditativní a léčivý. Navíc uprostřed krásné přírody. Spát budeme v jurtách, které sami o sobě mohou být krásným a netradičním zážitkem.

 V ceně pobytu je i plná vegetariánská strava včetně pitné vody. Budeme mít vlastní kuchařku. Začínáme v pátek večeří a končíme nedělní snídaní.

Akce není plánovaná jako hromadná  "masovka", naopak se bude jednat o menší intimní skupinu podobně smýšlejících lidí, v rámci které může být každý sám sebou a cítit se dobře.

Jurty jsou pohodlné za jakéhokoliv počasí. Vybaveny matracemi na spaní. Prostěradlo a spacák nutno vlastní. Je zde elektrické osvětlení a el. zásuvka. V případě, že bude chladno, jsou v každé jurtě i krbová kamínka. V areálu jsou k dispozici sprchy a společná vybavená kuchyň.

Pavel Sudík

Image

Kouč, hypnoterapeut, průvodce rituálem Firewalk.

Pavel je kouč, hypnoterapeut a zkušený průvodce chůzí po žhavém uhlí. Kromě toho, že má nachozeno po uhlí již několik kilometrů, je v současnosti jediným držitelem mezinárodně platného certifikátu v České republice. Jako kouč pojímá rituál přechodu žhavého uhlí zejména jako prostředek pro trvalou osobní pozitivní transformaci, než jako samotný zážitek. 

Více o Pavlovi

Katka Valentini

Image

Koučka, terapeutka a průvodkyně na cestě k sobě.

Katka je koučka, průvodkyně žen na cestě k sobě a terapeutka. Stojí za celým projektem Nestůj si v cestě. V rámci společného víkendu bude vaší průvodkyní a provede vás spolu s Pavlem víkendovým programem. Jakožto letitá organizátorka akcí a také milovnice osobního rozvoje skrze prožitek na vlastní kůži si vzala na triko celou organizaci akce.

Více o Katce

Cena a co vše je v ní zahrnuto?

5800 Kč

Co vše je zahrnuto v ceně?

 • Kompletní program včetně pomůcek.
  Rituál přechodu přes žhavé uhlí, ale i veškeré pomůcky v rámci víkendové akce nic dalšího není dodatečně účtováno.
 • Ubytování v jurtě
  Jurty jsou vybaveny matracemi na spaní, nábytkem k sezení, úložnými prostory. Každá jurta má krbová kamna a osvětlení. Je však nutné si vzít vlastní prostěradlo a spacák.
 • Plná penze
  Vege strava v podobě 3 chodů denně. (Snídaně - oběd - večeře). Pitná voda neomezeně k dispozici. Začínáme v pátek večeří.


 • Storno podmínky platné od 1.10.2023:
  Storno poplatek ve výši 25% ceny při odvolání účasti více než 30 dnů před odjezdem, storno poplatek ve výši 50% ceny při odvolání účasti 29-14 dnů před odjezdem, storno poplatek ve výši 100% ceny při odvolání účasti méně než 14 dnů před odjezdem. Řešením je najít si za sebe náhradníka nebo se obraťte na mě.

Více informací a časté dotazy

Cítíte ve vzduchu ten pocit se rozhodnout a jít do toho? Na počátku všeho je vždy myšlenka. Nestačí však jen přemýšlet. Udělejte to! Právě teď!

Objednávka

Závazná objednávka s povinností platby:

Firewalking mi darovala k narozeninám sestra. Myslela jsem si, že se asi zbláznila. Celý víkend byl však krásný, poznala jsem nové lidi a hlavně jsem byla součástí něčeho, co se nedá logicky popsat. Prostě malého zázraku. To, že člověk dokáže přejít žhavé uhlí bez újmy na zdraví, je neuvěřitelné. Víkend mě posílil a dodal mi odvahu do dalšího života. Zažila jsem, že když člověk něco chce, tak to dokáže.
Lucie Benešová
Díky tomuto víkendu jsem se naučila jsem se sáhnout na něco horkého a udělat rozhodnutí nespálit se. Překonala jsem svá drobná přesvědčení, že něco nezvládnu (přejít po střepech, zlomit krční jamkou šíp, zatočit rukojeť lžíce a přerazit hořící prkno). Za zvuky bubnů jsem se hlouběji dostala do sebe sama a tanec po žhavých uhlících byl pro mě přirozeností daného dne. Ta síla a oheň ve mě zůstal do teď. Katko a Pavle děkuji.
Karin Vitásková
Rituál byl pro mě ohromným impulsem v cestě vpřed za mými sny. Přechod přes žhavé uhlíky byl jedním z nejsilnějších okamžiků v mém životě, při kterém jsem prožívala ohromnou radost, energii, napojení na vlastní intuici a intimní spojení s matkou Zemí. Mnohokrát děkuji, Pavle!
Lenka Štukhejlová

Spojte se s tím v sobě, co bylo potlačeno a čeká na své znovuobjevení.
Zažehněte, nebo oživte vize svojí duše.